Zoom on hover (1.1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Right
eu: Eskuina

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
