Zoom on hover (1.1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Right
fa: راست

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
