Zoom on hover (1.1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Original image
id: Gambar asli

en: Right
id: Kanan

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Wrapper class
id: Kelas pembungkus

en: Configure Image Styles
id: Mengonfigurasi Gaya Gambar
