Zoom on hover (1.1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Right
ro: Dreapta

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Wrapper class
ro: Clasa wrapper-ului

en: Image class
ro: Clasă imagine

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
