Zoom on hover (1.1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Bottom
da: Bund

en: Original image
da: Originalt billede

en: Right
da: Højre

en: About
da: Om

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Wrapper class
da: Wrapper-klasse

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
