Zoom on hover (1.1.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Right
fi: Oikealla

en: About
fi: Tietoja

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka
