Zoom on hover (1.1.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Right
gl: Dereita

en: About
gl: Información

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio
