Zoom on hover (1.1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
