Zoom on hover (1.1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Right
lt: Dešinė

en: About
lt: Apie

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
