Zeomine Server - en to hi translation catalogue (29 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: List
hi: सूची

en: Description
hi: उल्लेख

en: Servers
hi: सर्वर

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Severity
hi: तीव्रता

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Modified
hi: संशोधित

en: Notice
hi: नोटिस

en: Changed
hi: बदल गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Context
hi: संदर्भ

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Critical
hi: विकट

en: UUID
hi: युयुआइङी
