Zeomine Server - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд
