Zeomine Server - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Severity
ast: Severidá

en: Items
ast: Elementos
