Zeomine Server - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Servers
ml: സര്‍വറുകള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
