Zeomine Server - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Servers
pl: Serwery

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Custom
pl: Własne

en: Severity
pl: Priorytet

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Items
pl: Elementy

en: Amount
pl: Ilość

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Context
pl: Kontekst

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Author UID
pl: UID autora

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Post Date
pl: Data publikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.
