Zeomine Server - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Severity
sl: Resnost

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Items
sl: Notice

en: Context
sl: Kontekst
