Zeomine Server - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Items
te: అంశాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Context
te: సందర్భం

en: - All -
te: - అన్ని -
