Zeomine Server - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
