Zeomine Server - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Severity
bg: Строгост

en: Items
bg: Новини

en: Apply
bg: Търси
