Zeomine Server - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Severity
ca: Severitat

en: Warning
ca: Avís

en: Items
ca: Elements

en: Amount
ca: Import

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Modified
ca: Modificat

en: Notice
ca: Notificació

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Critical
ca: Crític

en: Post Date
ca: Data de l'entrada

en: Master
ca: Mestre

en: There is no @label yet.
ca: Encara no hi ha @label.
