Zeomine Server - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Custom
cy: Addasu

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Items
cy: Eitemau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
