Zeomine Server - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Custom
he: מותאם

en: Severity
he: חוּמרה

en: Warning
he: אזהרה

en: Items
he: פריטים

en: Amount
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Modified
he: השתנה

en: Notice
he: הודעה

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Context
he: הקשר

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Critical
he: קריטי

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
