Zeomine Server - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Servers
hr: Poslužitelji

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Items
hr: Stavke

en: Amount
hr: Iznos

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Context
hr: Kontekst

en: Asc
hr: Uzlazno
