Zeomine Server - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Servers
hu: Kiszolgálók

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Custom
hu: Egyéni

en: Severity
hu: Szint

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Items
hu: Tételek

en: Amount
hu: Összeg

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Modified
hu: Változtatott

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Offset
hu: Eltolás

en: Memory
hu: Memória

en: Author UID
hu: Szerző felhasználói azonosítója

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Critical
hu: Kritikus

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: There is no @label yet.
hu: Nincsen még @label.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
