Zeomine Server - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Severity
sq: Rendësia

en: Items
sq: Elementët

en: Context
sq: Konteksti
