Zeomine Server - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Custom
tr: Özel

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Warning
tr: Uyarı

en: Items
tr: Öğeler

en: Amount
tr: Miktar

en: Desc
tr: Azalan

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Modified
tr: Düzenlendi

en: Notice
tr: Dikkat

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Critical
tr: Önemli

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: There is no @label yet.
tr: Henüz @label yok.
