Zeomine Server - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Servers
sv: Servrar

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Custom
sv: Anpassad

en: Severity
sv: Grad

en: Warning
sv: Varning

en: Items
sv: Poster

en: Amount
sv: Belopp

en: Desc
sv: Fallande

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Modified
sv: Modifierad

en: Notice
sv: Notering

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Context
sv: Sammanhang

en: Offset
sv: Kompensera

en: Message Body
sv: Brödtext för meddelande

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: From Address
sv: Adress från

en: Critical
sv: Kritisk

en: Verbosity
sv: Utförlighet

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: There is no @label yet.
sv: Det finns ingen @label ännu.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en:  - Select -
sv:  - Välj -
