Zeomine Server - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Severity
gl: Gravidade

en: Warning
gl: Alerta

en: Items
gl: Elementos

en: Amount
gl: Cantidade

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Modified
gl: Modificado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Context
gl: Contexto

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Message Body
gl: Corpo da mensaxe

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Post Date
gl: Data de publicación

en: There is no @label yet.
gl: Aínda non hai @label.
