Zeomine Server - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Servers
ja: サーバー

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Custom
ja: カスタム

en: Severity
ja: 重大度

en: Warning
ja: 警告

en: Items
ja: アイテム

en: Amount
ja: 量

en: Desc
ja: 降順

en: Recipient
ja: 受信者

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Modified
ja: 変更済み

en: Notice
ja: 注意

en: Changed
ja: 変更済

en: Apply
ja: 適用

en: Context
ja: コンテキスト

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Critical
ja: 重大な

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: There is no @label yet.
ja: @labelはまだありません。

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
