Zeomine Server - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Servers
oc: Servidors

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Custom
oc: Personalizat

en: Severity
oc: Importància

en: Warning
oc: Avertiment

en: Items
oc: Elements

en: Amount
oc: Montant

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Sort by
oc: Triar per

en: Modified
oc: Modificat

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Context
oc: Contèxte

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
