Zeomine Server - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Custom
sk: Vlastná

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Warning
sk: Varovanie

en: Items
sk: Položky

en: Amount
sk: Množstvo

en: Desc
sk: Zostupne

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Modified
sk: Upravené

en: Notice
sk: Oznam

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Context
sk: Kontext

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Critical
sk: Kritické

en: Asc
sk: Vzostupne

en: There is no @label yet.
sk: Nie sú tu žiadne entity typu @label.
