Zeomine Server - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Severity
az: Ciddilik

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Items
az: Elementlər

en: Desc
az: azaldın

en: Recipient
az: Alıcı

en: Sort by
az: Sırala

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Context
az: Kontekst

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Critical
az: Kritik
