Zeomine Server - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
