Zeomine Server - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Servers
da: Servere

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Custom
da: Tilpasset

en: Severity
da: Grad

en: Warning
da: Advarsel

en: Items
da: Overskrifter

en: Amount
da: Beløb

en: Desc
da: Faldende

en: Recipient
da: Modtager

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Modified
da: Ændret

en: Notice
da: Notifikation

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Keys
da: Nøgler

en: Context
da: Kontekst

en: Offset
da: Forskydning

en: Message Body
da: Besked

en: Memory
da: Hukommelse

en: Author UID
da: Forfatter UID

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: From Address
da: Fra-adresse

en: Critical
da: Kritisk

en: Post Date
da: Oprettelsesdato

en: Verbosity
da: Detaljeniveau

en: Asc
da: Stigende

en: Updated Date
da: Opdateringsdato

en: There is no @label yet.
da: Der er ingen @label endnu.
