Zeomine Server - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Servers
et: Serverid

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Custom
et: Kohandatud

en: Severity
et: Tõsidus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Items
et: Kirjed

en: Amount
et: Kogus

en: Desc
et: Kahanev

en: Recipient
et: Adressaat

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Modified
et: Muudetud

en: Notice
et: Teavitus

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Keys
et: Võtmed

en: Context
et: Kontekst

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Critical
et: Kriitiline

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: There is no @label yet.
et: @label ei eksisteeri veel.
