Zeomine Server - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Warning
eu: Kontuz

en: Items
eu: Elementuak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Modified
eu: Aldatua

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Keys
eu: Giltzak

en: Context
eu: Testuingurua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Critical
eu: Larria

en: Asc
eu: Goraka
