Zeomine Server - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Custom
fi: Oma

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Warning
fi: Varoitus

en: Items
fi: Aiheet

en: Amount
fi: Määrä

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Modified
fi: Muokattu

en: Notice
fi: Huomio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Keys
fi: Avaimet

en: Context
fi: Konteksti

en: Author UID
fi: Kirjoittajan UID

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Post Date
fi: Lähetyspäivä

en: Master
fi: Isäntä

en: There is no @label yet.
fi: @label ei ole vielä määritettynä.
