Zeomine Server - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Custom
jv: Kostum

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Warning
jv: Weling

en: Items
jv: Item

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Recipient
jv: Penerima

en: Context
jv: Konték

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
