Zeomine Server - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Items
ka: ელემენტები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Recipient
ka: მიმღები

en: - All -
ka: - ყველა -
