Zeomine Server - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
