Zeomine Server - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Items
ta: உருப்படிகள்
