Zeomine Server - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Servers
ta: சேவையகம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Recipient
ta: பெறுநர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Modified
ta: திருத்தப்பட்ட

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Context
ta: சூழல்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Critical
ta: சிக்கலான
