Zeomine Server - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Servers
cs: Servery

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Custom
cs: Vlastní

en: Severity
cs: Vážnost

en: Warning
cs: Varování

en: Items
cs: Položky

en: Amount
cs: Částka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Modified
cs: Upraveno

en: Notice
cs: Oznámení

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Keys
cs: Klíče

en: Context
cs: Kontext

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Critical
cs: Kritický

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: There is no @label yet.
cs: Zatím není žádný @label.
