Zeomine Server - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Servers
el: Διακομιστές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Amount
el: Ποσό

en: Desc
el: Φθί

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Keys
el: Κλειδιά

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Critical
el: Κρίσιμο

en: Asc
el: Αύξ

en: There is no @label yet.
el: Δεν υπάρχει @label ακόμα.
