Zeomine Server - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Servers
kn: ಪರಿಚಾರಕಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Keys
kn: ಕೀಲಿಗಳು

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ

en: Message Body
kn: ಸಂದೇಶದ ಮುಖ್ಯ ಭಾಗ

en: Memory
kn: ಮೆಮೊರಿ

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ
