Zeomine Server - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
