Zeomine Server - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Servers
af: Bedieners

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Severity
af: Strengheid

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
