Zeomine Server - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Items
nn: Element

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
