Zeomine Server - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Servers
ru: Серверы

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Custom
ru: Собственная

en: Severity
ru: Важность

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Items
ru: Элементы

en: Amount
ru: Сумма

en: Desc
ru: По убыванию

en: Recipient
ru: Получатель

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Modified
ru: Изменено

en: Notice
ru: Уведомление

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Keys
ru: Ключи

en: Context
ru: Контекст

en: Offset
ru: Пропустить

en: Message Body
ru: Текст сообщения

en: Memory
ru: Память

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: From Address
ru: Адрес отправителя

en: Critical
ru: Критический

en: Post Date
ru: Дата создания

en: Verbosity
ru: Подробность

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: There is no @label yet.
ru: @label ещё нет.

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
