Zurb Clean Blog (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Login
pt: Entrar

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: My Account
pt: A minha conta

en: Site header
pt: Cabeçalho do sítio

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Submetido por @author_name a @date
