Zurb Clean Blog (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Login
uk: Вхід

en: Logout
uk: Вихід

en: My Account
uk: Мій рахунок

en: All rights reserved.
uk: Всі права захищені.

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
